O nás

NIEDAX GROUP je na Slovensku zastúpená spoločnosťou Niedax s.r.o. so sídlom v Bratslave, na Pestovateľskej ulici  a má už niekoľkoročné skúsenosti s pôsobením na trhu v oblasti káblových nosných systémov.

Náš bohatý sortiment produktov, pozostávajúci z káblových nosných systémov z ocele, nerezu, plastu, sklom tvrdeného plastu a príslušentsva, nám umožňuje poskytovať kompletné systémové riešenia pre moderné elektroinštalácie.

Spolu so snačkami Kleinhuis, Fintech, Rico, Ebo, Niedax France, Gouda Holland, ACS, Femi-CZ, For M.A., SteelLine, BVS, Excel Electrics a MOPA vytvoril Niedax Group spoločenstvo firiem, vďaka ktorému si vo svete výroby káblových nosných systémov zabezpečil špičkové postavenie.

Tieto systémy sú vhodné napríklad pre priemyselné či administratívne budovy, elektrárne, športové haly. Ani špeciálne požiadavky na vysokú mechanickú či protikoróznu odolnosť nepredstavujú pre nás žiaden problém.

Vďaka nášmu veľkorysému centrálnemu skladu s celkovou rozlohou 5.000m2, ktoý je vzdialený približne hodinu cesty od Bratislavy a jeho bohatého zásobenia, vieme zabezpečiť rýchle dodávky materiálu do ktorejkoľvek časti Slovenska.

Pre zodpovedanie Vašich otázok či technickú podporu sú Vám k dispozícii naši odobrne zaškolení obchodní zástupcovia.

Potrebujete pomoc? Sme radi, že vám môžeme pomôcť.

Tel.: +421 02 446 30 934
Fax: +421 09 15 776 388
E-mail: niedax@SPAMPROTECTIONniedax.sk